O nas

Witamy serdecznie. Nazywamy się Dawid i Romek. Jesteśmy prezenterami muzycznymi i wodzirejami , profesjonalnie obsługującymi wszelkiego rodzaju imprezy taneczne :

– Wesela;
– Dancingi;
– Półmetki;
– Studniówki;
– Dyskoteki;
– Urodziny;
– Imieniny;
– Bankiety firmowe;
– Imprezy integracyjne, i inne.

Jeżeli szukasz profesjonalnej obsługi muzycznej na Twoją imprezę to dobrze trafiłeś. Repertuar muzyczny dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar utworów muzycznych począwszy od lat ‘60, po współczesne hity z list przebojów zarówno polskich jak i zagranicznych. W każdym momencie imprezy Wasi goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.Jesteśmy w stanie zagrać niemal każdy kawałek w przeciwieństwie do kapel . DJ prezenter nie robi długich przerw. Każdy może bawić się wtedy, kiedy ma na to ochotę.Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży co jest dużym atutem.

Niskie ceny i możliwość negocjacji !

 

Dj Dylo:

Witam nazywam się Dawid o  pseudonimie  Dj.Dylo Moja przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach szkolnych. Kiedy jako 16 letni chłopak  zacząłem uczyć się grania i prowadzenia imprez w Puławskich i okolicznych lokalach w których byłem rezydentem przez kilka lat.Ten czas pozwolił mi na udoskonalenie swoich umiejętności w prowadzeniu imprez. Prowadzenie wesel i  imprez okolicznościowych zawsze mi się podobało i dopiero z Dj.Blumesem miałem okazje sprawdzić swoje umiejętności, które z pasja i zamiłowaniem wykonuje od  wielu lat do dnia dzisiejszego.

Dj Blumes:

Na imię mam Romek o pseudonimie DJ.Blumes z muzyka do czynienia mam od bardzo młodych lat gdzie już w podstawówce grałem imprezy klasowe.Na poważnie gram od 1995r zaczynając grę od małych lokalnych kawiarenek.Przez ostatnich kilka lat bylem rezydentem w Puławskiej     “Willa Cienista”.Od kilku lat postawiłem na wesela, bankiety, studniówki, urodziny, imieniny, imprezy integracyjne,itp.
Tak więc mam dosyć duże doświadczenie w prowadzeniu każdego rodzaju imprez.